INPROBUD -28 lat doświadczenia!

Firma INPROBUD powstała w 1991 roku. Na począteku swojej działalności skupiała się na wykonawstwie robót budowlano-montażowych. Od 1992 r. firma prowadzi również działalność handlową oferując: pokrycia, rynny, akcesoria dachowe i materiały budowlane.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo gonty bitumiczne renomowanych światowych producentów, dachówki cementowe oraz ceramiczne najwyższej klasy, doskonałej jakości blachy dachówkowe, trapezowe, modułowe,papy termozgrzewalne podkładowe i nawierzchniowe, rynny plastikowe i metalowe, okna dachowe dwóch wiodących marek Fakro i Velux, imitacje łupka oraz wszelkiego rodzaju akcesoria dachowe.

Wychodząc na przeciw klientom oprócz standardowych kanałów sprzedaży stacjonarnej, którą prowadzimy w Częstochowie na ulicy Wysockiego 7/9, uruchomiliśmy równolegle własny sklep internetowy, korzystamy również z popularnych serwisów aukcyjnych allegro oraz profilu na portalu społecznościowym facebook.

W związku z wieloletnią działalnością usługowo-handlową firma Inprobud może pochwalić się wieloma udanymi iwestycjami, współpracą z najlepszymi fachowcami w branży dekarskiej oraz olbrzymim zadowoleniem swoich klientów, z której niewielką częścią możecie się Państwo zapoznać na portalu allegro w zakładce oceny i komentarze do transakcji.